Witamy w naszym
gabinecie stomatologicznym

Gabinet Stomatologiczny Stardent istnieje od 1992 roku. Początkowo mieścił się przy ul. Rogalskiego 1c. W 1998 roku gabinet został przeniesiony do większego lokalu przy ul. Abrahama 6. Nasz zespół lekarzy nie zmienia się od wielu lat co daje pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

W celu stałego podnoszenia wiedzy nasi lekarze biorą udział w najważniejszych zjazdach, kursach i kongresach naukowych. Pozwala nam to na utrzymywanie wysokiego standardu usług wprowadzając do codziennego leczenia wiele nowinek stomatologicznych.

Służymy wiedzą i doświadczeniem na każdym polu stomatologii począwszy od profilaktyki a kończąc na protetyce i implantach. Specjalizujemy się w leczeniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny i tak np. dla pacjentów niepełnosprawnych unit jest specjalnie przystosowany. Pacjent może pozostać na wózku inwalidzkim bez konieczności przesiadania się na fotel dentystyczny. W celu umożliwienia kompleksowej obsługi w jednym lokalu gabinet wyposażony jest m.in. w rentgen stomatologiczny, piaskarkę, endometr, …

W naszym gabinecie panuje miła i domowa atmosfera.

Istnieje możliwość obsługi w języku francuskim lub angielskim.

Serdecznie zapraszamy

https://stardent.com.pl/wp-content/uploads/2021/03/IMG_0020.jpg

Godziny pracy

Nasz gabinet stomatologiczny czynny jest w godzinach:

Poniedziałek
9 - 20
Wtorek
9 - 20
Środa
9 - 20
Czwartek
9 - 20
Piątek
9 - 20
Sobota
9 - 14
Niedziela
Nieczynne
Stardent

Gwarantowana najlepsza obsługa przez zespół specjalistów.

Media społecznościowe
U nas zapłacisz kartą
Obsługujemy osoby niepełnosprawne

Copyright 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.