Implanty

Implantacja stomatologiczna to zabieg niezbędny dla osób, u których brakuje przynajmniej jednego zęba. Wśród innych sposobów na przywrócenie integralności uśmiechu, to właśnie implantacja jest najlepsza. Jeśli nie podejmiesz działań, następnym krokiem będzie deformacja kości szczęki. Dlaczego to się dzieje? Brak choćby jednego zęba prowadzi do nierównomiernego obciążenia żucia i biernego nacisku na kość szczęki. Z biegiem czasu wolne przestrzenie tkanki kostnej, które nie utrzymują już zęba, zaczynają zanikać. A sąsiednie obszary są zbyt obciążone. Z tego powodu sąsiadujące zęby mogą się poluzować, istnieje ryzyko chorób zapalnych dziąseł, a nawet istnieje możliwość zmiany zgryzu. Jeśli masz ubytki w uzębieniu umów się na wizytę do stomatologa. Jeśli potrzebujesz przeprowadzić zabieg wstawienia implantów w Warszawie, zapraszamy do naszego gabinetu który znajduje się na Gocławiu, nasi specjaliści dokonają oceny stanu uzębienia i zaproponują najlepszą metodę implantacji.

Implanty w Warszawie na Gocławiu zapobiegają zanikowi kości

W naszym gabinecie stomatologicznym stomatolodzy posiadają wszelkie środki, aby przeprowadzić tę procedurę w sposób bezpieczny. Oferujemy implanty zębowe w różnych kategoriach cenowych, oraz staranne indywidualne podejście do każdego. Zaproponujemy niezwykle wytrzymałe implanty zębowe takich firm jak: BioMet 3iTM, Dentsply – AnkylosTM, Alpha – BioTM, Straumann, MIS Implants.

Pamiętaj! Wszczepienie implantów stomatologicznych jest zabiegiem bezbolesnym, stosujemy skuteczne znieczulenie miejscowe. Po upływie tygodnia przyjdziesz do nas na zdjęcie szwów, natomiast po około 3 miesiącach wykonamy koronę lub wybraną przez Ciebie protetykę (most protetyczny) na posiadanym już implancie. Poniżej uzyskasz kilka ważnych informacji na temat implantów.

Co to jest implant zęba?

Implant zębowy to pręt tytanowy (sztuczny korzeń zęba), który wszczepia się w tkankę kostną. Następnie na tytanowy pręt nakładana jest korona z trwałego materiału: porcelanowe na ceramice, pełnoceramiczne.Tytanowy implant zęba jest materiałem biokompatybilnym i jest dobrze akceptowany przez organizm, dzięki czemu sztuczny korzeń szybko zakorzenia się w kości szczęki. Nie ma się, czego bać!

Cechy implantacji stomatologicznej: dwa sposoby

Na całym świecie aktywnie wykorzystywane są dwie metody implantacji zębów. Na konsultacji stomatolog sam zdiagnozuje i zaproponuje odpowiednią metodę, po czym omówi wszystkie szczegóły. Są, więc procedury klasyczne i jednoetapowe.Ta ostatnia nazywana jest również implantacją zębów z natychmiastowym obciążeniem. Głównym parametrem jest wystarczająca ilość tkanki kostnej, jeśli przez dłuższy czas brakuje kilku zębów, a szczęka pozostaje bez stałego obciążenia żucia, ilość tkanki kostnej stopniowo się zmniejsza. W przypadku metody klasycznej wymagana jest pewna ilość tkanki kostnej, a jeśli to nie wystarczy, stomatolog wykonuje operację augmentacji tkanki. Zainwestuj w swój zdrowy uśmiech!

Proponujemy trwałe i niezawodne implanty firm: BioMet 3iTM, Dentsply – AnkylosTM, Alpha – BioTM, Straumann,  MIS Implants.

Zabieg jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu konieczna jest antybiotykoterapia. Kolejna wizyta – zdjęcie szwów – po tygodniu od zabiegu. Po dwóch – trzech miesiącach można wykonać koronę ostateczną lub pożądaną pracę protetyczna na zamontowanym implancie – implantach. Implantację wykonuje specjalista chirurg – implantolog dr Bernard Zadrożny.

Proponujemy również inne zabiegi z zakresu zaawansowanej chirurgii stomatologicznej.

Przed zabiegiem konieczne jest wykonanie zdjęcia pantomograficznego.

Udzielamy 10 letniej gwarancji na wykonaną usługę.

Stardent

Gwarantowana najlepsza obsługa przez zespół specjalistów.

Media społecznościowe
U nas zapłacisz kartą
Obsługujemy osoby niepełnosprawne

Copyright 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.