Rentgen zębów

RTG czyli rentgen zębów

Nie ma skutecznego leczenia stomatologicznego bez pełnej diagnostyki radiologicznej. Rentgen zębów to podstawowe badanie w gabinecie dentystycznym. Dzięki niemu jesteśmy w stanie postawić prawidłową diagnozę i przedstawić kompleksowy plan leczenia.

Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt RTG, który pozwala na wykonanie zdjęć zębów w ciągu zaledwie kilku minut. Posiadany przez nas sprzęt posiada oczywiście stosowne certyfikaty i każdego roku poddawany jest wymaganym przeglądom. Nasz gabinet znajduje się w Warszawie. Zapraszamy przede wszystkim pacjentów z Gocławia i Pragi Południe do skorzystania z naszych usług.

W celu podniesienia komfortu i profesjonalizmu leczenia pacjentów gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt RTG. Umożliwia on kompleksowe wykonanie usług jak również wykonywanie różnego rodzaju zdjęć na życzenie pacjentów w przeciągu kilku minut.
Dzięki wykorzystaniu sprzętu najnowszej generacji stosowana dawka promieniowania ograniczana jest do niezbędnego minimum. Sprzęt posiada odpowiednie certyfikaty i jest corocznie testowany

Stardent

Gwarantowana najlepsza obsługa przez zespół specjalistów.

Media społecznościowe
U nas zapłacisz kartą
Obsługujemy osoby niepełnosprawne

Copyright 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.