Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to inaczej stomatologia ogólna, czyli najważniejsze usługi związane z utrzymaniem prawidłowej higieny jamy ustnej. W ramach stomatologii zachowawczej dentysta leczy wszelkiego rodzaju ubytki, wzmacnia strukturę zębów i uodparnia je na szkodliwe działanie bakterii. Jeśli więc zależy Ci na utrzymaniu idealnego stanu uzębienia, zapisz się na wizytę w naszym gabinecie już dzisiaj.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów w ramach stomatologii zachowawczej?

Mieszkańców Gocławia, Pragi Południ oraz całej Warszawy i okolic zachęcamy do jak najwcześniejszego zapisywania się na usługi wykonywane w ramach stomatologii zachowawczej. Zabiegi mają bowiem na celu uniknięcie rozprzestrzeniania się próchnicy poprzez leczenie chorych zębów i odpowiednią profilaktykę. Kontrolowanie stanu uzębienia pozwala uniknąć bolesnego i skomplikowanego leczenia w przyszłości – nie warto więc zwlekać.

Leczenie zębów z wypełnieniem materiałami światłoutwardzalnymi, odbudowa zębów. Korzystamy z szerokiej gamy materiałów stomatologicznych. Materiał dopasowujemy do konkretnego przypadku klinicznego. W celu odbudowy zębów stosujemy tzw. ćwieki okołomiazgowe lub ćwieki dokanałowe. Gwarantuje to rzetelność wykonywanych uzupełnień nawet tych, które nie mają teoretycznie szans utrzymania.

Dajemy roczną gwarancję na wykonywane usługi.

Stardent

Gwarantowana najlepsza obsługa przez zespół specjalistów.

Media społecznościowe
U nas zapłacisz kartą
Obsługujemy osoby niepełnosprawne

Copyright 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.